Çocuk Hastalıkları Aşılar ve Bağışıklık Ateşli Hastalıklar Alerjik Hastalıklar Büyüme ve Gelişim Sık Görülen Sorunlar Psikolojik Sorunlar
Yenidoğan Sarılığı Yenidoğan Cilt Bakımı Yenidoğan Refleksleri Yenidoğanda Bıngıldak Yenidoğanda kusma Yenidoğan beslenmesi

YENİ DOĞAN BEBEĞİN SEYAHATİ

Doğduğum günden itibaren (her ne kadar leylekler tarafından değil sizler tarafından dünyaya geldiysem de) seyahat edebilirim. Uçağa binebilirim. Her türlü gezinti yapabilirim.
Her ne kadar halk arasında "40’ı çıkana kadar dışarı çıkılmaz" derlerse de (bu benim dış ortama uyum dönemim olduğu için söylenmiş) rahatlıkla arabaya binip gezebilirim. Açık havadan bol bol faydalanabilirim. Kapalı, kalabalık, sigara dumanı olan yerlerde olmak istemem, bu benim sağlığımı olumsuz etkiler. Doğduğum günlerden itibaren beni ana kucağına koyabilir, araba koltuğuna oturtabilirsiniz. Bu durumda belimde, boynumda bir problem olmaz. Vücut yapım çok elastiki olduğundan beni korur.
Tasarım: SYNERGY
YASAL UYARI
BU SİTE KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. SİTEDEKİ BİLGİLER HİÇ BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir.